Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Unikanie ulta zeda,syndry przez klepsydrę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy jest jakiś skrypt który włącza za ciebie np klepsydrę ? i przez to unika np: ult zeda ? albo syndry 

z góry dzięki

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano

Dobrze skonfigurowane evadee da rade. Ustaw ult zeda lub syndry na 5. Następnie ustawi reakcje na 5 że ma uzywać klepsydry.

Opublikowano

Dobrze skonfigurowane evadee da rade. Ustaw ult zeda lub syndry na 5. Następnie ustawi reakcje na 5 że ma uzywać klepsydry.

Em,to on użyje  zhonyi żeby uniknąć q zed/syndry :X nie opłacalne co ;p

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Em,to on użyje zhonyi żeby uniknąć q zed/syndry :X nie opłacalne co ;p

Nie, q zeda ma 2 poziom, więc nie użyje chyba że da to 100 % szansy na naszą śmierć ;)

giphy.gif

Opublikowano

A nie ma czegoś takiego jak kiedyś było lifesafe czy coś że używało zhoyni np gdy leciał syndry ult lub zeda miał wybuchnąć?

Opublikowano

Evade > Dangerous 4 ustaw i w pytke będzie. heee :D

 

Ciekawe jak ma ustawić, skoro evadee nie odczytuje, ani R zed'a, ani syndry.

Aktualnie takiego skryptu nie ma, możesz edytować Evadee dodając tam te skille i ustawić Dangerous na 5. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Ciekawe jak ma ustawić, skoro evadee nie odczytuje, ani R zed'a, ani syndry.

Aktualnie takiego skryptu nie ma, możesz edytować Evadee dodając tam te skille i ustawić Dangerous na 5. 

A jak dodać ten ult zeda i syndry ? do evadee ?

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano

A jak dodać ten ult zeda i syndry ? do evadee ?

Automtycznie jest to w evade, musisz dobrze przekopać skrypt ;)

153xova.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...